نتایج جستجو برای عبارت :

تمپلتون

اگر شما واقعا یک سرمایه‌گذار بلندمدت هستید، به بازار کساد بعنوان موقعیتی برای کسب درآمد نگاه خواهید کرد، به بررسی خلاصه زندگی‌نامه جان تمپلتون می‌پردازیم، فردی که لقب «شکارچی جهانی قیمت مناسب» را یدک می‌کشد

این سرمایه‌گذار مشهور  تمپلتون  یک توصیه معروف دارد که شاید کاربرد ویژه‌ای در بازار سرمایه فعلی ایران داشته باشد.او در یکی از اظهارنظرهای خود می‌گوید «اگر شما واقعا یک سرمایه‌گذار بلندمدت هستید، به بازار کساد به عنوان موقعیت
سلاام. احوالتون چطوره؟
ماله من زیاد خوب نیس☹
تمپلتون چند روزیه برگشته سیاره ش و من دیگه مهمون ندارم! 
هوای سیاره زیاد بد نیس. آفتابه و آسمون آبیه آبی و چند تا ابر کمولوس سفید تو آسمون دور از هم دیده میشه و خوشبختانه به اندازه ی تهران گرم نیس! (شماها دارین میپزین خدا به دادتون برسه❤)
یه قوری زرشکی کوچولو دارم از جنس چینی! خیلی قیافه کاریکاتوری و گوگولیی داره 
توی اون چای درست کردم و نشستم تو تراس کلبه م 
وای که نمیدونین چه کلبه ی قشنگیه....
سفید
20
اصل برای سریعتر رسیدن به ثروت

در این مطلب از سایت پارسیس می‌خواهم شما را با دو فرد ثروتمند آشنا کنم؛ یعنی سر جان تمپلتون (Sir John Templeton) و آرت لینک لتر (Art Linkleter) و فهرست دهگانه‌ ویژه آنها را در مورد اینکه چگونه موفقیت و ثروت بیشتری بدست آورید معرفی کنم.
علت انتخاب این دو نفر، شرافت و توانایی آن‌ها در جمع‌اوری ثروت و پول می‌باشد. شاید از سادگی دستاوردهای آنان تعجب کنید، هریک از این فهرست‌های دهگانه را با دقت مطالعه کنید. بینش‌های آنان می

کتاب لبه تیغ                                                                                                                                  
کتاب لبه‌ی تیغ (The Razor's Edge)درباره‌ی جوان شوریده‌حالی است به نام لری. در پشت جلد کتاب لبه‌ تیغ نوشته‌ای مشاهده می‌شود که در اکثر سایت‌ها پیدا می‌شود. اما حیفم آمد وقتی دیدم که چنین جفایی در حق  کتاب لبه‌ تیغ شده است.
داستان کتاب لبه‌ تیغ که نوشته سامرست موام(William Somerst Maugham) است، داستانی است واقعی. در این رمان فقط اس

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها